Sushi Fighter restorānā Jūs varēsiet nobaudīt dažādu veidu Japāņu ēdienus. Mūsu ēdienkartē piedāvājam tradicionālos klasiskos Japāņu ēdienus kā arī ekskluzīvos ēdienus. Viss tiks pagatavots ar mūsu uzaicinātā šefpavāra palīdzību- gardie suši, zupas un deserti.

Sushi Fighter galvenās vērtības, kas vienmēr būs pirmajā vietā ir lieliski pagatavotie rīsi, svaigas zivis un jūras veltes un augsti kvalificētā pavāru meistarība. Aizmirstiet par laiku, par pārpildītām kafejnīcām, par lielo satiksmi, jo Sushi Fighter pievedīs gardos, veselīgos un svaigos suši uz Jūsu mājām vai darba vietu. Suši novērtēs ikviens gan labu draugu lokā, gan kopā ar mīļoto cilvēku vai arī kādā tematiskajā ballītē.

Sushi Fighter uzmanīgais personāls ar smaidu operatīvi nogādās Jūsu mīļotos Japāņu ēdienus. Patstāvīgajiem klientiem atlaides, akcijas, garšīgi, svaigi, veselīgi suši, daudz jaunumu, divkārša kvalitātes kontrole, cieņa pret katru mūsu klientu- tāda ir mūsu uzņēmuma galvenā priekšrocība. Mūsu ēdieni tiek gatavoti tikai pēc pasūtījuma, lai ēdiens tiktu nogādāts svaigs. Mūsu piegādātāji parūpēsies par savlaicīgu piegādi, kuru Jūs varat veikt pa telefonu +(371) 26-900-500

Darba laiks:

Pirm - Cetur:      11:00 - 22:00
Piekt - Sest:        11:00 - 22:00
Svēt:                    11:00 - 22:00

Addrese: Bruņinieku iela 42, Rīga

Tālr.: +(371) 26-900-500

E-mail: sushifighter.lv@gmail.com

www.sushifighter.lv

TOP